id="pages"
درباره ما

درباره بنیام پی

کار ما تسهیل و تسریع پرداخت امن است

یکی دیگر از دستاورد های ما ایجاد یک بستر مناسب جهت خرید و فروش اینترنتی می باشد ، چرا که ارائه خدمات و کالاهای نامناسب توسط برخی از افراد این دید را در کاربران اینترنتی ایجاد کرده است که به آسانی از سایت های اینترنتی خرید ننمایند، حال این سیستم علاوه بر پشتیبانی از فروشگاه های فعال ، تایید و تضمین ارائه خدمات این اطمینان را در خریداران ایجاد می نماید که در صورتی که پس از پرداخت هزینه خدمات و سرویس مورد نظر خود را دریافت ننمایند می توانند در یک محیط داوری نسبت به پیگیری سفارش و یا استرداد هزینه خود اقدام نمایند.
نیازسنجی ها و اقدامات اولیه از تابستان سال 1397 آغاز گردید و پس از بررسی های لازم و شناسایی کامل اهداف ، تیم برنامه نویسی شرکت اقدام به طراحی این وب سایت نمود. یکی از اهداف اصلی ما گسترش مبادلات اینترنتی در بستری امن و آسان می باشد، چرا که امروزه هزاران فروشگاه و وب سایت اینترنتی وجود دارند که خدمات و یا کالاهای خود را به صورت روش های قدمی به کاربران ارائه می دهند، در دنیای امروز که زمان و سرعت ارائه خدمات یکی از پارامتر های اصلی تجارت الکترونیک می باشد، کاربران در بین گزینه های مورد نظر خود برای خرید به سراغ خدماتی خواهند رفت که به صورت آنلاین به کاربران ارائه شود.
بنیام پی از گروهی ایده گرا و نو آور است که توانسته با خلاقیت های متعدد خود توجه بسیاری را جلب کند.اما مدیران اصلی بنیام پی همیشه کیفیت و رضایت مشتریان خود را بر سود و منفعت شخصی ترجیه و از فروش بی رویه محصولات گروه بنیام پی جلوگیری کردند.
با تمام نوشته بالا کمی متوجه فشار بی نهایت سنگینی که بر دوش این گروه است شده اید و مطمئن باشید این گروه هر روز از روز قبل پله ای بالاتر است
«با آرزوی موفقیت شما و سربلندی گروه بنیام پی»

آمارهای بنیام

0

تعداد سرور ها

0

تعداد کاربران

0

تعداد پشتیبانان

0

بانک های عامل

تیم ما

تیم ما

لقمان کواسی

Co-Founder & CEO

تیم ما

قاسم نصیری

Co-Founder & HRM

تیم ما

حامد دعایی

Backend Developer

تیم ما

حسین نفر

Chief technology officer (CTO)

تیم ما

مهدی شوکتی

Chief marketing officer (CMO)

تیم ما

فرهاد چوبین

Frontend Developer

تیم ما

امیر حیدری

Server Manager